www.simasanaat.com

آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین بلک راک تا سه هفته دیگر از صندوق بیت‌کوین گری اسکیل پیشی می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، صندوق قابل معامله بیت‌کوین بلک راک (ETF) تا ۲۲ مارس، دارای ۲۳۸هزار و۵۰۰ بیت‌کوین (BTC) بود. با قیمت فعلی، این مبلغ معادل ۱۵.۵ میلیارد دلار است، با این حال، این صندوق میانگین ورودی روزانه تقریبا ۲۷۴ میلیون دلار را گزارش کرده که با تقریبا ۴۱۲۰ بیت‌کوین جدید که در هر روز وارد صندوق می‌شود قابل مقایسه است.

در حالی که این روند ادامه دارد، گری اسکیل بیت‌کوین تراست (GBTC) ۳۵۰هزار و۲۵۲ بیت‌کوین گزارش کرده که با قیمت فعلی معادل ۲۴ میلیارد دلار است. طی ۲ هفته گذشته، میانگین خروجی روزانه بیش از ۲۷۷ میلیون دلار داشته که با تقریبا ۴۱۴۰ بیت‌کوین در روز قابل مقایسه است.

صندوق بلک راک این پتانسیل را دارد که تا ۱۱ آوریل از نظر مقدار کل بیت‌کوین از گری اسکیل پیشی بگیرد، مشروط بر اینکه تغییرات قابل توجهی در نرخ ورودی و خروجی وجود نداشته باشد و اگر جریان ورودی صندوق بلک راک به میانگین ورودی روزانه ۷۲۰۰ بیت‌کوین که در هفته قبل رخ داد، بازگردد، این تاریخ ممکن است حتی نزدیک‌تر شود و طی ۱۰ روز اتفاق بیفتد.

صندوق بلک راک ممکن است از گری اسکیل پیشی بگیرد و در صورت موفقیت، این صندوق به مهم‌ترین دارنده نهادی بیت‌کوین در جهان تبدیل شود. به‌طور تصادفی، بیت‌کوین گری اسکیل در تاریخ ۱۸ مارس، ۶۴۳ میلیون دلار برداشت خالص را ثبت کرد که این مهم‌ترین روز ریزش شرکت تاکنون بوده است. در نتیجه افزایش تعداد برداشت‌ها، بسیاری از تحلیلگران نگرانی خود را در مورد احتمال تجربه روند نزولی قیمت بیت‌کوین ابراز کرده‌اند و این در حالی است که جریان‌ها در روزهای بعد کمی افزایش یافته است.

علیرغم اینکه گری اسکیل پیشتاز جریان خروجی بود، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین بلومبرگ، از این مورد نگران نبود و پیش‌بینی کرد که خروج تقریبا کامل در هفته‌های آینده متوقف شود.

کریپتوکارنسی نوشت، از ۱۰ مارس، صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین ارائه شده توسط بلک راک رسما از دارایی‌های ارز رمزنگاری شده توسط مایکرواستراتژی پیشی گرفت. مقدار بیت‌کوینی که مایکرواستراتژی از زمان انتشار دارد ۲۱۴هزار و ۲۴۶ است و این رقم پس اعلام این مورد بود که این شرکت در ۱۹ مارس ۹۰۰۰ بیت‌کوین اضافی خریداری کرد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۷ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۴.۹۴ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۷۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۰ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۷.۹۴ میلیارد دلار است که ۹.۰۵ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۷.۶۱ میلیارد دلار است که  ۹.۷۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۶۸.۶۷ میلیارد دلار است که ۸۸.۱۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۸:۵۷ دقیقه به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۶۷ هزار و ۴۶۴.۲۷دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۹۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۸۹ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۳۴۸۶.۳۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۷۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۰۹ درصد کاهش

۳- تتر

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۷ درصد افزایش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۵۸۷.۳۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۰۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۲.۹۸ درصد افزایش

۵-  سولانا

قیمت: ۱۸۵.۴۳دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۸۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۲۴ درصد کاهش

۶-  ریپل

قیمت: ۰.۶۳۴۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۲۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱.۱۶ درصد افزایش

۷- یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش

۸- دوج کوین

قیمت: ۰.۱۷۴۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۲.۴۷ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۳.۸۴ درصد افزایش

۹-  کاردانو

قیمت: ۰.۶۵۲۶دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۳۸ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۴.۳۵ درصد کاهش

۱۰ – آوالانچ

قیمت: ۵۶.۲۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته:  ۵.۵۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۲۸ درصد کاهش

انتهای پیام