www.simasanaat.com

آغاز ثبت نام فروش فوق العاده سایپا

از امروز ثبت نام فروش فوق العاده سایپا آغاز شد. در این دوره خودروی پرفروش ایرانی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه شده است.

به گزارش سیماصنعت، ثبت نام فروش فوق العاده سایپا از امروز آغاز شد. در این دوره خودروی پرفروش ایرانی با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه شده است. این طرح برای متقاضیان عادی و طرح جایگزینی خودرو های سواری فرسوده است.

متقاضیان ثبت نام سایپا می‌توانند نسبت به ثبت نام کوییک به قیمت کارخانه اقدام کنند. موعد تحویل سایپا مربوط به ۹۰ روز دیگر است.

تکمیل مراحل ثبت نام کوییک تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام سایپا یعنی https://saipa.iranecar.com/public/home انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت سایپا نخواهد بود.

متقاضیان از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ تا تکمیل ظرفیت میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند. لازم به ذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکانپذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

شرایط جدیدترین پیش فروش سایپا

حداقل سن متقاضیان ثبت نام کوییک بدون قرعه کشی ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم هستند. محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو میباشد.

امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی فعال با عمر خودروی موضوع پلاک مزبور کمتر از پنج سال میسر نیست.متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

در روش فروش فوق العاده کوییک در صورت بروز هر گونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر معادل ۳۶ درصد سالیانه (۳ درصد ماهیانه) محاسبه و پرداخت می گردد.

در روش فروش فوق العاده از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.در روش فروش فوق العاده امکان انتخاب یکی از بسته های خدمت و آپشن برای خودروها بصورت اختیاری فراهم می باشد. در صورتیکه مشتری تمایل به تغییر بسته خدمت و آپشن و یا حذف آن را داشته میتواند قبل از واریز وجه اقدام نماید. در صورت انصراف متقاضی، عودت وجه مطابق ضوابط صورت خواهد پذیرفت.

انتهای پیام