www.simasanaat.com

افزایش ۶.۱ میلیون لیتری بنزین نسبت به سال قبل

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: روزانه به طور متوسط ۶.۱ میلیون لیتر بنزین در سال جاری نسبت به سال ۱۴۰۲ بیشتر مصرف شده است.

به گزارش سیماصنعت، جعفر سالاری نسب، با بیان اینکه روز گذشته ۱۱۷.۹ میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شد و میانگین مصرف در ۱۰ روز ابتدای سال بیش از شش درصد افزایش یافته است، اظهار کرد: مصرف بنزین در کشور روند افزایشی دارد که باید به این موضوع توجه شود.

وی اظهار کرد: میانگین توزیع بنزین در ۱۰ روز اول فروردین ماه سال جاری معادل ۱۲۱ میلیون لیتر بوده و این در حالی است که در سال گذشته میانگین مصرف در مدت مشابه ۱۱۴.۹ میلیون لیتر بوده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با بیان اینکه روزانه به طور متوسط ۶.۱ میلیون لیتر بنزین در سال جاری نسبت به سال ۱۴۰۲ افزایش مصرف بنزین داشته ایم، اظهار کرد: لازم است که مدیریت مصرف مورد توجه بیشتر همه هموطنان رار بگیرد.

سالاری با تاکید بر اینکه با اقدامات و برنامه ریزی هایی که صورت گرفت مشکلی برای تامین بنزین نداریم، گفت: تقاضای ما از شهروندان این است که نسبت به مدیریت مصرف بنزین توجه کافی داشته باشند و در روزهای آینده نیز شاهد کاهش مصرف باشیم.

انتهای پیام