www.simasanaat.com

به بار نشستن ثمره تغییرات سال ۱۴۰۲ در سال جدید

مدیرعامل بانک کارآفرین در پیامی فرا رسیدن سال نو شمسی و بهار طبیعت را به تمامی هموطنان عزیز، به ویژه همکارانم در بانک کارآفرین، شرکت‌های تابعه، سهامداران گرامی و مشتریان معزز تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد به برکت تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان، ۱۴۰۳ سالی سرشار از برکت و رونق برای ملت عزیز ایران باشد.

به گزارش سیماصنعت، در پیام نوروزی دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین آمده است:

بدون تردید اقتصاد کشور در سال‌های اخیر با تاثیر پذیری از رویدادهای داخلی و خارجی، فراز و نشیب‌های بسیاری را تجربه کرده است. بانک کارآفرین با توجه به شرایط موجود، در سال ۱۴۰۲ نیز، همچون سال‌های گذشته، رسالت خود را همسو با سیاست‌های کلان سیاست‌گذاران اقتصادی کشور و در راستای حمایت از تولید ملی قرارداد تا از این طریق نقش مؤثر خود را در شکوفایی اقتصاد ایران عزیز به‌خوبی تداوم بخشد.

ما در بانک کارآفرین سال ۱۴۰۲ را در شرایطی به پایان رساندیم که تمرکزمان بیشتر بر روی تغییر در زیرساخت‌های بانک بنا نهاده شده بود. تغییر (Core banking) سیستم بانکداری جامع، در کوتاه ترین زمان ممکن، با انتقال تمامی داده‌ها و بدون مغایرت، اتفاق بسیاربزرگ و تاریخی برای بانک خوشنام کارآفرین در سال ۱۴۰۲ بود. در این سال پروژه دیتاسنتر مستقل بانک بعنوان یکی از پروژه های بزرگ به ثمر نشست که در آینده نزدیک، شاهد افتتاح رسمی آن خواهیم بود.

همچنین ایجاد و شکل دهی انبار متمرکز بانک نیز یکی دیگر از نیازمندی‌های بانک بود که در سال ۱۴۰۲ عملیاتی شد. در کنار این اتفاق‌های بزرگ، ایجاد زیر ساخت‌های مناسب ارزی از اقدامات مهمی بود که در این سال روی داد و به امید خدا ره آورد این تغییرات در سال ۱۴۰۳ به ثمر خواهد نشست و نتیجه آن تمرکز و رشد درآمدهای غیر مشاع در بانک خواهد بود.

بی شک در سال ۱۴۰۳ همگرایی و هم افزایی در سیاست های اقتصادی و به نوعی اتحاد و دلبستگی‌های هم‌افزا در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی می تواند به دلیل قرار داشتن در ظروف مرتبط عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی بستر مناسبی برای بالندگی هر چه بیشتر اقتصاد ایران را فراهم کند.

قطعا وجود این همگرایی از الزامات مهمی است که می‌بایست همه دست اندرکاران به آن پایبند باشند.

پیروز و سربلند باشید

انتهای پیام

 

بانک کارآفرین – پیام نوروزی