www.simasanaat.com

تعداد بازیکنان فعال همستر کامبت از ۱۵۰ میلیون عبور کرد

بازی رمزارزی محبوب این روزهای تلگرام اعلام کرد تعداد بازیکنان فعال آن از 150 میلیون عبور کرده است. همستر کامبت که پس از عرضه رمزارز نات‌کوین توجه کاربران را جلب کرد، حالا بسیاری از کاربران را به این پیام‌رسان جذب کرده است.

به گزارش دیجیاتو، کانال رسمی تلگرام همستر کامبت که بیش از ۳۶ میلیون دنبال‌کننده دارد، در خبر جدیدی اعلام کرد همسترها درحال تسخیر گام‌به‌گام جهان هستند. این بازی اکنون بیش از ۱۵۰ میلیون بازیکن فعال دارد. همچنین آمارهایی درباره دنبال‌کنندگان این بازی به تفکیک در پلتفرم‌های مختلف منتشر شده است.

همستر کامبت روی یوتوب بیش از ۲۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مشترک و در ایکس (توییتر سابق) بیش از ۷ میلیون ۶۰۰ هزار دنبال‌کننده دارد.

رشد ۵۰ درصدی تعداد بازیکنان همستر کامبت در یک هفته

آمار جدید کاربران Hamster Kombat نشان از افزایش ۵۰ درصدی تعداد بازیکنان این بازی نسبت به حدود یک هفته گذشته دارد که توسعه‌دهندگان بازی گفته بودند تعداد بازیکنان از ۱۰۰ میلیون فراتر رفته است. اگر بخواهیم تصور بهتری از این آمار داشته باشیم، باید بگوییم از هر پنج کاربر تلگرام تقریباً یک نفر این بازی را انجام می‌دهد.

بازیکنان همستر کامبت درحال‌حاضر مشغول گردآوری سکه‌اند و امیدوارند روزی رمزارز این بازی عرضه شود و سکه‌های آن‌ها تبدیل به پول شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازی و نحوه انجام آن پیشنهاد می‌کنیم این راهنمای مفصل را مطالعه کنید.

ظاهراً توکن نات‌کوین نیز به‌ لطف موفقیت همستر کامبت در دو هفته گذشته حدود ۲۶ درصد رشد کرده است و قیمتش اکنون در صرافی بایننس ۰.۰۱۹۸۹ دلار است.

با وجود عرضه رمزارز نات‌کوین، تضمینی برای عرضه رمزارز همستر کامبت وجود ندارد، حتی درصورت عرضه این رمزارز نمی‌توان پیش‌بینی کرد ارزش آن چقدر خواهد بود و آیا واقعاً می‌تواند برای کاربران درآمدزایی بکند یا خیر.

انتهای پیام