www.simasanaat.com

ثبت رکورد تولید سالانه در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

میزان تولید محصولات گالوانیزه در شرکت ورق خودرو چهارمحال وبختیاری از مرز ۳۰۰ هزار تن گذشت مدیر عامل شرکت ورق خودرو گفت: تولید سالانه ورق گالوانیزه شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری از مرز ۳۰۰ هزار تن گذشت.

به گزارش سیماصنعت، حمید شجاعی مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: سال گذشته تولید ورق گالوانیزه در شرکت ۲۵۲ هزار تن بود که با تلاش شبانه روزی و همت کارکنان و تیم مدیریتی این شرکت توانستیم میزان تولید را به بیش از ۳۰۰ هزار تن برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری شرکت با محدودیت‌هایی زیادی در حوزه تأمین انرژی و نیز تأمین مواد اولیه مواجه بود و با برنامه ریزی دقیق، عزمی راسخ، حمایت و پشتیبانی هیأت مدیره، شرکت فولاد مبارکه، کنترل و پایش عوامل مؤثر بر تولید به این رکورد قابل توجه دست یافتیم.

شجاعی کسب این افتخار بزرگ و ارزشمند را به کلیه کارکنان، ذی‌نفعان شرکت، هیأت مدیره محترم و همکاران شرکت فولاد مبارکه تبریک گفت و افزود: کارکنان شرکت ورق خودرو در سال رشد تولید و مهار تورم با تمام توان در راستای رشد تولید و ارتقای کیفی محصولات تولیدی این شرکت از هیچ تلاشی دریغ نکردند و به میزان تولید برنامه ریزی شده در ابتدای سال دست یافتند و قطعاً در سال آتی با حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه ثبت توفیقات جدید در دستور کار قرار خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت ورق خودرو افزود: خوشبختانه در سال جاری موفق به ثبت رکوردهای متعدد در زمینه تولید شدیم و ادامه این روند با وجود تمامی کمبودها و محدودیت‌ها منجر به ثبت رکورد تولید سالانه در شرکت شد. وی تصریح کرد: همواره در تلاشیم کیفیت و تنوع محصولات تولیدی را افزایش داده و سهم هرچه بیشتری از بازار محصولات گالوانیزه را به خود اختصاص دهیم.

شجاعی ضمن تاکید بر اهمیت رضایت مشتریان شرکت بیان داشت: شرکت ورق خودرو رضایت مشتریان را در اولویت قرار داده و به این ترتیب امسال توانست رکورد فروش محصولات و سهم عمده بازار ورق گالوانیزه در بورس را به خود اختصاص دهد.

گفتنی است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تنها تولید کننده محصولات گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودروسازی کشور است.

انتهای پیام

 

ورق خودرو – محصولات گالوانیزه