www.simasanaat.com

دیدار صمیمانه مدیرعامل صندوق بازنشستگی با مشارکین مؤسسه استان فارس در شیراز

دکتر احد علیخانی مدیرعامل مؤسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران، در امتداد سلسله دیدارهای دوره‌ای، از کانون‌های بازنشستگی استان‌ها، امروز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه به مناسبت روز “خانواده و تکریم بازنشستگان” با جمعی از مشارکین این مؤسسه در استان فارس دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش سیماصنعت، این دیدار با حضور رئیس و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره کانون بازنشستگی شرکت ملی مس ایران برگزار شد و دکتر علیخانی پس از عرض تبریک و ابراز تشکر از حضور مشارکین در جلسه، گزارشی از عملکرد ۸ماهه حضور خود به‌عنوان مدیرعامل مؤسسه پرداخته و بخشی از اقدامات انجام شده در طی این چند ماه را از جمله: احیای فصل بازنشستگی و تطبیق سالیانه در هیئت‌مدیره شرکت ملی مس ایران، قرارگرفتن هدیه تولد بازنشستگان در بودجه سالیانه شرکت مس، دیدارهای مستمر با بازنشستگان در سراسر کشور، پرداخت پاداش‌های مناسبتی و تخصیص تسهیلات ازدواج ویژه فرزندان بازنشستگان و …. را به اطلاع حاضرین رساندند.

در این دیدار دکتر علیخانی ضمن اشاره به برخی از مسائل گذشته گفتند: دغدغه اینجانب و مطالبه اصلی مشارکین ایجاد انضباط مالی در مجموعه شرکت‌های تابعهٔ صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران است که این امر جز با حمایت و پشتیبانی کلیه مشارکین مؤسسه صندوق مقدور نمی‌باشد و مجموعه مدیریت این مؤسسه با جدیت و بدون هیچ‌گونه ملاحظه‌ای به دنبال رسیدن به این هدف است.

در پایان این دیدار مشارکین صندوق بازنشستگی شرکت ملی مس ایران ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه و تشکر از مجموعه مدیریتی مؤسسهٔ صندوق بازنشستگی مس به بیان مسائل و مشکلات مشارکین استان فارس پرداختند.

انتهای پیام

 

صندوق بازنشستگی مس – بازنشستگان