www.simasanaat.com

رشد چشمگیر بورس حُسن ختام سال ۱۴۰۲ بازار سهام

امروز (دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه با صعود بیش از ۳۴ هزار وحدی روبرو شد.

به گزارش سیماصنعت، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۳۴ هزار و ۶۸۶ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۹۵ هزار و ۹۲ واحدی قرار گرفت و بازار برای دومین روز متوالی، صعودی شد و با سبزپوشی سال ۱۴۰۲ را به پایان رساند.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با رشد ۸ هزار و ۷۹۴ واحدی در ارتفاع ۷۴۲ هزار و ۵۷۴ واحدی قرار گرفت.
در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۶ همت و ۱۴۸ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۱۲ هزار و ۴۰۱ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فولاد، فملی، شپنا، وبملت، شبندر، وغدیر و شستا بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۲۹۹ واحدی در ارتفاع ۲۵ هزار و ۳۶۷ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۴ همت و ۱۶۳ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۷۸ هزار و ۲۳۸ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های آریا، زاگرس، بپاس، تجلی، هرمز، شگویا و خاور بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران داشتند.

انتهای پیام