www.simasanaat.com

مصوبه حمایت از «طرح ملی مسکن حمایتی» به تصویب رسید

بهادری جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت،‌ گفت: در جلسه امروز دولت، مصوبه حمایت از طرح ملی مسکن به‌ویژه ساخت‌وساز مسکن حمایتی به تصویب رسید.

به گزارش سیماصنعت، بهادری جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت،‌گفت: در جلسۀ امروز دولت، مصوبۀ حمایت از طرح ملی مسکن به‌ویژه ساخت‌وساز مسکن حمایتی به تصویب رسید.

وی افزود: بورس کالا موظف شد که فولاد و آهن را برای طرح‌های حمایتی ساخت مسکن در بورس کالا با نرخ حمایتی عرضه کند.

دولت اولین برخوردکننده با پرونده چای دبش بود

بهادری جهرمی تاکید کرد: مصوبۀ حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، فعالان صنایع دستی و حمایت از کسب‌وکارهای خرد در حوزۀ صادرات دیگر مصوبه بود که بانک مرکزی مجاز شد ارز حاصل از صادرات صنایع دستی را در اختیار صادرکنندگان قرار دهد.

بهادری جهرمی در مورد پرونده چای دبش گفت: از شهریورماه ۱۴۰۱ نهادهای نظارتی درون دولت با گزارش‌های داخلی، تخلف‌ها و فسادهایی در پرونده موسوم به «چای دبش» شناسایی کردند و اقدامات و مقدمات لازم از سوی دولت برای تشکیل پرونده قضایی صورت گرفت. در نهایت پرونده قضایی اسفندماه همان سال تشکیل شد. مشی دولت این است که خود اولین برخوردکننده با فساد باشد.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود مجموع اموالی که در خصوص این پرونده شناسایی شده، جبران حقوق و منابع مالی از دست رفته را داشته باشد. پیشنهاد ما این است که این قسمت با اولویت بیشتری مورد رسیدگی قضایی قرار بگیرد تا امکان بازگشت هرچه سریع‌تر این اموال فراهم شود.

انتهای پیام