www.simasanaat.com

هوش مصنوعی این بار در شخصی سازی چت های اینستاگرام 

اینستاگرام ظاهراً با گزینه‌ جدید Create with AI به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از هوش مصنوعی مولد، تم‌های جدیدی برای بخش چت بسازند.

به گزارش دیجیاتو، اینستاگرام ظاهراً روی قابلیتی کار می‌کند تا بتوان با کمک هوش مصنوعی تم‌های جدید برای بخش چت ایجاد کرد. همچنین ظاهراً در آپدیت‌های آینده امکانی فراهم می‌شود که کاربران بتوانند قبل از انتشار رسمی قابلیت‌های اینستاگرام، زودتر به آن‌ها دسترسی داشته باشند. درحال‌حاضر این پلتفرم معمولاً قابلیت‌های جدید را تنها در اختیار تعداد محدودی از کاربران قرار می‌دهد.

براساس پست یک منبع آگاه در ایکس، اینستاگرام ظاهراً گزینه‌ای به نام «ایجاد با هوش مصنوعی» (Create with AI) را به بخش تم اضافه خواهد کرد که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از هوش مصنوعی مولد، تم‌های جدیدی برای بخش چت بسازند. این امر اینستاگرام را با پلتفرم دیگر متا یعنی واتس‌اپ که همچنین درحال کار روی یک ویژگی جدید برای شخصی‌سازی تم‌های چت است، هم‌راستا می‌کند.

شخصی‌سازی چت‌ها در اینستاگرام با هوش مصنوعی

اکنون نیز شما می‌توانید تم چت‌های خود را در اینستاگرام تغییر دهید، برای این کار کافی است پس از بازکردن یک چت، روی نام شخص کلیک کنید و در بخش Themes، رنگ و حالت چت را تغییر دهید. بااین‌حال گزینه‌های شما محدود است. اما ظاهراً با قابلیت جدید اینستاگرام شما قادر خواهید بود با کمک هوش مصنوعی تم‌های جدیدی بسازید.

گزینه جدید Create with AI در بخش تم اینستاگرام

در اسکرین‌شات فاش‌شده بالا، علاوه‌بر اضافه‌شدن گزینه Create with AI، می‌بینید که رابط کاربری انتخاب تم نیز نسبت به نسخه فعلی تغییر کرده است. در نسخه فعلی اینستاگرام، بخش تم به‌صورت لیست است، اما در تصویر بالا تم‌ها را در حالت Thumbnail مشاهده می‌کنید.

گزینه دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید

همچنین طبق اسکرین‌شات بالا، احتمالاً گزینه جدیدی در بخش تنظیمات اینستاگرام اضافه خواهد شد. به نظر می‌رسد در بخش Early access to features کاربران می‌توانند به قابلیت‌های منتشرنشده این پلتفرم دسترسی زودهنگام داشته باشند. هرچند این قابلیت‌ها نسخه نهایی نیستند، اما برخی افراد مشتاق هستند زودتر ویژگی‌های جدید را امتحان کنند. درحال‌حاضر، اینستاگرام قابلیت‌های توسعه‌نیافته خود را به‌صورت آزمایش‌های محدود برای برخی کاربران منتشر می‌کند.

انتهای پیام