www.simasanaat.com

هوش مصنوعی حتی به مردگان نیز رحم نمی‌کند

از زمان ورود هوش مصنوعی عده‌ای نسبت به آینده‌ ترسناکی که خواهد ساخت، هشدار دادند. هرچند هوش مصنوعی فقط برای انسان‌های کنونی خطر ندارد، بلکه حتی به مردگان هم رحم نخواهد کرد.

مایکروسافت رسما برای اپل خط و نشان کشید!

مایکروسافت با معرفی جدیدترین لپ‌تاپ‌های سرفیس خود رسما برای اپل خط و نشان کشیده و در مراسم رونمایی اخیر نیز اعلام کرد که سرفیس‌های جدید او حتی از مک‌بوک‌های ایر اپل هم بهتر هستند.
تمامی مقالات بارگزاری شده اند
هیچ مقالاتی برای بارگزاری وجود ندارد
308081

افتتاح راه‌آهن رشت-کاسپین با حضور سرپرست ریاست جمهوری  در چند روز آینده 

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: افتتاح راه‌آهن رشت-بندرکاسپین به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های ریلی و اولویت‌دار کشور با هدف تکمیل کریدور شمال-جنوب با حضور سرپرست ریاست جمهوری در چند روز آینده افتتاح می شود.
315273

مصوبه ضوابط عمومی نمای بناهای شهری ابلاغ شد 

دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در مکاتبه با استانداران تمامی استان‌های کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور مصوبه شورا را با موضوع ضوابط عمومی نمای بناهای شهری ابلاغ کرد.
322274

ساماندهی بخش مسکن و اجاره با ایجاد بسترهای قانونی 

عرضه خانه‌های خالی به بازار مسکن، تکمیل و به‌روز رسانی سامانه ملی املاک و اسکان، راه‌اندازی گشت مشترک ساماندهی مشاوران املاک، تشکیل دبیرخانه و کنترل بازار املاک و مستغلات و همکاری در تدوین تدوین قوانین زیرساختی برای مدیریت بازار مسکن، سیاست‌گذاری‌های وزارت راه و شهرسازی در بخش ساماندهی بازار اجاره و مسکن طی دولت سیزدهم است.
تمامی مقالات بارگزاری شده اند
هیچ مقالاتی برای بارگزاری وجود ندارد